Jak zhubnout břicho...

12. dubna 2013 v 21:13 | Terik |  Cvičení
Jak zhubnout břicho? Jak se zbavím té hnusné pneumatiky? To jsou otázky, které si pokládají spousty žen a holek. Psala jsem jednomu odborníkovi, jak se zbavit toho podkožního tuku a on mi odpověděl tohle :

Pokud se chcete zbavit podkožního tuku na břiše, tak si musíte najít čas na aerobní činnost (rychlá chůze, běhání, rotoped, ......). Aerobní činnost by měla trvat min. 30min a měla by být v optimální tepové frekvenci. Optimální tepovou frekvenci si spočítáme tak, že od 220 odečteme Váš věk. Výsledkem nám bude maximální tepová frekvence nebo také maximální počet úderů srdečního svalu za minutu, které můžete v průběhu tréninku dosáhnout bez zdravotních rizik. Nejvyšší spalovací efekt je dosažen v intervalu 55% - 75% z max. hodnoty tepové frekvence. A nebo jednoduchým ukazatelem také je, že je to činnost při které si můžete zpívat/pískat - příliš se při ní nezadýcháte.

Po aerobní činnosti pak následuje cvičení na posílení jednotlivých partii. Nezaměřujte se pouze na bříško, posilujte své tělo komplexně. A ještě jedna důležitá věc, po čase musíte posilovací cviky měnit. Tělo má tu vlastnost, že si velmi rychle zvyká na zátěž, takže cviky, které stále opakujete by vám časem nepřinesly takový užitek jako na začátku.

Věnujte se cvičení 4 - 5 týdně a do svého cvičebního plánu přidejte i cvičení jógy a pilates. Tyto cvičení vám pomohou vaše svaly zpevnit, nikoliv zvětšit do objemu.
A tohle je pravda, vyzkoušela jsem to a funguje to :). A taky se k tomu musí přidat správná strava. Tak doufám, že někomu tahle rada taky pomůže :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell-i Ell-i | Web | 14. dubna 2013 v 18:32 | Reagovat

Ahoj u mě na blogu je vyhlášení 1. kola soutěže o nejoblíbenější celebritu, podívej se, jak jsi dopadla: http://crys-and-smiles.blog.cz/1304/soutez-o-nejoblibenejsi-celebritu-2-kolo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama