Duben 2013

Dovolená..

19. dubna 2013 v 16:12 | Terik |  Novinky
Za 2 měsíce jsou prázdniny! :D Jsem blbá, že jsem si to uvědomila až teď :DDD. Ale i tak to má jeden háček:/ Jelikož teď v pondělí a úterý dělám příjímačky, musím se teď pořád učit každý den. Včera jsem se do toho učení tak zažrala, že jsem si na slunku spálila záda, těď je mám rudé jak rajče:DDD No super no. A taky strávím se svojí třidou už jen dva měsíce a potom se všichni rozejdeme na jiné školy :/ Těch děvět let, co jsme spolu zažili zážitků, toho bylo, bude se mi po té bandě stýskat. :) No, ale jak je to přísloví, Život jde dál a na gymnáziu snad poznám nové lidi.. Doufám tedy :D No a pryč od školy! Kam jedete na dovolenou? My jedeme letos do Řecka. Ještě nevím, kde přesně, ale doufám, že to bude super:) Tak kam se chystáte vy ?:))

Je tady jaro ..

16. dubna 2013 v 18:11 | Terik |  Rozhodl/a ses zhubnout?
Tak a jsou tady první slunečné dny. Konečně !:D A doufám, že uz to tak zustane a nebude hnusne. No a za chvíli to bude na bazén a koupání a to znamená ukázat své tělo v plavkách. :) Pokud jste treba trochu nabrali pres zimu, kdy nemáte dostatek pohybu, muzete začít hned. A tak me napadlo, ze muzu zavést takovou sekci, ze kdo chce zhubnout, muze se tam pripojit a vyměňovat si rady společně s ostatníma a muzeme tak společně hubnout a chlubit se tak ostatním. :D:) Budu sem dávat jídelníčky a cvičení na každý den, pro inspiraci a vy se jimi muzete řídit. Doufám, že se aspon nekdo pripojí:) Tak pokud se chceš připojit, napiš tohle :

1.Jméno nebo přezdívka
2.Blog
3.Váha, Výška ( pokud nechceš uvádět, stačí, o kolik kilo chceš zhubnout:)
4.Cíl, kterého chcete dosáhnout.:)

Prosíím o hlas...

16. dubna 2013 v 17:45 | Terik |  Novinky
Prosím o hlas na tomto odkazu, děkuju moc všem :))) http://crys-and-smiles.blog.cz/1304/soutez-o-nejoblibenejsi-celebritu-2-kolo

Jak zhubnout břicho...

12. dubna 2013 v 21:13 | Terik |  Cvičení
Jak zhubnout břicho? Jak se zbavím té hnusné pneumatiky? To jsou otázky, které si pokládají spousty žen a holek. Psala jsem jednomu odborníkovi, jak se zbavit toho podkožního tuku a on mi odpověděl tohle :

Pokud se chcete zbavit podkožního tuku na břiše, tak si musíte najít čas na aerobní činnost (rychlá chůze, běhání, rotoped, ......). Aerobní činnost by měla trvat min. 30min a měla by být v optimální tepové frekvenci. Optimální tepovou frekvenci si spočítáme tak, že od 220 odečteme Váš věk. Výsledkem nám bude maximální tepová frekvence nebo také maximální počet úderů srdečního svalu za minutu, které můžete v průběhu tréninku dosáhnout bez zdravotních rizik. Nejvyšší spalovací efekt je dosažen v intervalu 55% - 75% z max. hodnoty tepové frekvence. A nebo jednoduchým ukazatelem také je, že je to činnost při které si můžete zpívat/pískat - příliš se při ní nezadýcháte.

Po aerobní činnosti pak následuje cvičení na posílení jednotlivých partii. Nezaměřujte se pouze na bříško, posilujte své tělo komplexně. A ještě jedna důležitá věc, po čase musíte posilovací cviky měnit. Tělo má tu vlastnost, že si velmi rychle zvyká na zátěž, takže cviky, které stále opakujete by vám časem nepřinesly takový užitek jako na začátku.

Věnujte se cvičení 4 - 5 týdně a do svého cvičebního plánu přidejte i cvičení jógy a pilates. Tyto cvičení vám pomohou vaše svaly zpevnit, nikoliv zvětšit do objemu.
A tohle je pravda, vyzkoušela jsem to a funguje to :). A taky se k tomu musí přidat správná strava. Tak doufám, že někomu tahle rada taky pomůže :).

Clothes 0.1

11. dubna 2013 v 14:21 | Terik |  SWAG
Tak co je nejhezčí ?:D

Omluva..

10. dubna 2013 v 19:44 | Terik |  Novinky
Omlouvám se, že ted jsem dlouho nic nepridala, dneska mám totiž narozky, tak se porad slavi :D:)) NO jo 15.. to je teda věk no:/:DTak pridam neco zítra:)

Další doporučení..

7. dubna 2013 v 18:44 | Terik |  Doporučení
Chci vám doporučit další stránku, a to →www.fithall.cz← Zde se zaregistrujete a muzete si vybrat video, kde máte trenéra a ten s vámi cvičí.:) Já můžu doporučit videa Zhubni do plavek, je to 10 dílů, kde cvičíte s trenérkou Sandrou. Jsou tam skvělé cviky, u kterých zpevníte celé tělo ;) Léto už se blíží a tohle je ideální cvičení :)

Ségra blog

7. dubna 2013 v 11:20 | Terik
Ahoj chtěla bych vás o něco poprosit..Ségra rozjíždí blog a potěšilo by jí kdyby jste ji tam občas chodili a psali komentáře :) Díky moc :) Tady máte odkaz na ten blog : http://koleckosenezda.blog.cz/ :))

20 nejzdravějších druhů ovoce..

6. dubna 2013 v 20:08 | Terik |  Jídelníčky
Co se výborně hodí do zdravého jídelníčku je ovoce, ale s ovocem se musí s mírou. Ovoce bychom měli konzumovat ráno a dopoledne, odpoledne by se mělo dát přednost zelenině. Tak tady na internetu jsem našla seznam nejzdravějších druhů ovoce.:)
1. Bobule acai
2. Jablka
3. Avokádo
4. Banány
5. Ostružiny
6. Borůvky
7. Meloun 
8. Třešně
9. Citrony a limetky
10. Brusinky
11. Dračí ovoce
12. Bílé hrozny
13. Grepfruit
14. Kiwi
15. Pomeranče
16. Papája
17. Ananas
18. Švestky
19. Granátová jablka
20. Dýně 
 

Boty 0.2

4. dubna 2013 v 15:08 | Terik |  Converse
Skvělé boty :D Máte taky conversky ?:D